Doktor Web Sitesi

Doktorlara Özel Web Sitesi ve SEO Optimizasyonu

Doktorlara özel site tasarımı yaparken onların kolayca kullanabileceği panelde istediği değişikliği yapabileceği şekilde siteyi yapılandırıyoruz. Tasarım şık ve kullanıcı dostu olarak yapıyoruz ayrıca tüm cihazlarla uyumlu olarak ve güncellemelere açık bir şekilde tasarlıyoruz. Alt yapısı seo uyumlu olduğu için google aramalarında üst sıralarda çıkmaktadır. Doktorların aranıldığı zaman bulunması ve internet üzerinden gelir elde etmesi için tam uyumlu tasarımlar ile size SEO uyumlu alt yapı ile hastalarınızın sizi kolayca bulmasını sağlayabilir. Daha çok hasta potansiyeline ulaşabilirsiniz.

Sabit Fiyat Kalitesli Hizmet Ayrıntılı Bilgi İçin Bizlere Ulaşın : 0542 621 45 30 Kolay Kullanım Yönetim Paneli Türkçe Yönetim Paneli Alan Adı Hosting Hesabı Kurumsal Mail Mobil Uyumlu

Hastalarına tedavi alanlarını ve tecrübelerini aktarma fırsatı bulacak, sağlık turizminde kendini tanıtabilecek ve Dünya'nın her yerinden web sitelerine ulaşabileceklerdir.Bu ayrıcalığı yaşamak ve tecrübelerimizden faydalanmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. 

Ankara Web Tasarım internet ihtiyaçlarınız için komple çözümler sunar.İnternet sitesi tasarımlarıyla hedefleriniz en pratik ve ekonomik şekilde ulaşmanızı sağlar.

internet sitesi ve alan adı paketlerimiz, alan adı başvurunuzun yapılmasından, internet sitenizin istediğiniz içerik doğrultusunda yayına konulmasına kadar tüm işlemleri kapsar.

Doktor web tasarım uygulaması ile internet sitenizi oluşturabilir, teknolojiyi kolayca kullanabilirsiniz.

Özellikle sağlık alanında yapılan internet siteleri sayesinde hastalar ve yakınları doğru bilgiye doğru internet siteleri aracılığı ile ulaşmaktadır.

  • Firmamız siz doktorlara Tabibler Odası Birliği'nin sunmuş olduğu internet hizmeti olan DR.TR uzantısını kullanmanıza yardımcı olarak, internet dünyasında kendinizi tanıtmanızı ve internet kimliğinizi oluşturmanızı sağlayacaktır.
  • Firmamızla çalışmayı tercih etmeniz durumunda hiçbir bürokratik işlemlerle uğraşmadan kolayca internet sitesi sahibi olmakla kalmayacak aynı zamanda tescil işlemi ve devam eden süreçlerde tek elden hizmet alacaksınız.

Doktorlara Özel Web Sitesi ile Sanal hastanenizi oluşturun...

Günümüzde hasta ve hasta yakınlarının muayeneye gitmeden ya da ameliyat olmadan önce yaptıkları ilk iş kendileri ile ilgilenecek hekim ile ilgili mesleki bilgi ve becerilerini internet üzerinden araştırmaktadır. Bu durum göz önüne alındığında ise doktor web tasarım devreye girer ve en doğru çalışmaları hekim ile ortaklaşa çalışarak internet ziyaretçilerine sunar.

Ankara Web Tasarım kullanarak kendi kişisel internet sitelerini yaptıran hekimlerin ortak görüşü; doktor web siteleri hastaların kendilerine ulaşmak için en doğru yolu tercih ettiği şeklindedir.

Hekimler kendi uzmanlık alanlarına ait kendi ağızlarından yazdıkları makaleleri ve bilgilendirmelerin hastalara en doğru ve güvenilir bilgiyi verdiği şeklindedir.

Doktorlarımıza sağlanan bu hizmet sadece bir telefon kadar uzağınızda...

Doktorlar İçin Web Sitesi

 

 

 

 

Doktor web sitesi

Kurumsal Marka Tasarımı
Logo & Web Tasarım & Basılı Medya & Sosyal Medya

Konu tasarım, Logo, Sosyal Medya veya SEO Optimizasyonu ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Digital yada basılı medya her konuda bize yazabilir ve arayabilirsiniz.

İletişim Kur

.

      

 

  

Copyright © Ankara 2015 - Aslan ÖZGÜL